fbpx

C-box tuleb appi seal, kus kauba säilitamistemperatuur on oluline!

C-box sobib kontorihoone fuajeesse igasuguse kauba vastuvõtmiseks hoones asuvatele äridele ja töötajatele ning üleandmiseks nende klientidele, parteritele. Telli C-boxi kontori koopiapaberi varud, peagi saabuv pakk äripartnerilt või hoopis lõunasöök Woltist/Boltist ning õhtused söögikotid toidupoest. Või paiguta C-box’i dokumendid oma äripartnerile või kaup kliendile, kes saavad need sealt endale sobival ajal kätte. Võimaluste ampluaa on piiramatu.

Paigaldame C-boxi kontorihoone ukse ette (õue) või taha (fuajeesse).

Paigaldades C-Boxi sisetingimustesse, saab C-softi kaudu edastada kullerile koodi välisukse avamiseks. Õue paigaldatav kapp on kullerile kergemini ligipääsetav.

Võimalused

Kombineeri reguleeritava ja reguleerimata sise- temperatuuriga kappidest koosnevate
püstakute arvu.

Tavatemperatuuril kapid on kasutajale soodsamad.

Olenevalt kasutusintensiivsusest, saab C-boxi püstakute kaupa kitsamaks või laiemaks
teha.

Vajadusel katame C-boxi varikatusega.

Varikatuse ja kogu kapi välisdisaini kohandame vastavalt hoone ja ümbruskonna
eripäradele.

Omadused

Kasutame üldjuhul ainult L-SUURUSES kappe, mille sisemõõdud on 55*34*42 cm. See võimaldab mugavalt tellida ka MAHUKAT kaupa.

VASTUPIDAVAD ja KERGESTI PUHASTATAVAD. Pakikapid on 5 cm isolatsioonikihiga ja seest roostevabast terasest.

Kappi jahutavad termoelektrilised soojusvahetid, mille eluiga on 20+ aastat. Soojenduselemendid on kapi siseseinte taga. Kõik see tagab SOOVITUD SISETEMPERATUURI nii palavate suveilmade kui krõbeda pakasega.

Hind

C-boxi hind sõltub ärihoone residentide vajadustest.

Kobarkapi hind kujuneb vastavalt selle suurusele, kappidest koosnevate püstakute tüübile(reguleeritav või reguleerimata sisetemperatuur) ning kasutamissüsteemile:

Tasu kasutuskorra eest

juhul, kui C-box paigaldab kobarkapi teie ärihoone juurde oma kuludega, on keskmiselt 1,5-2€ pakiukse kohta ööpäevas. Hind varieerub vastavalt kapi tüübile ja hoiuperioodi pikkusele.

Väljaostmine

Hind C-boxi väljaostuks on keskmiselt 1550€ pakiukse kohta. Nt kaheksa kapiuksega kobarkapi keskmine väljaostu hind on 8*1550€=12 400€. Hind varieerub vastavalt kappidest koosnevate püstakute tüübile ning muudele võimalikele erilahendustele.

Võta meiega ühendust! Leiame üheskoos pakikapi lahenduse, mis vastab igakülgselt ärihoone ja selle residentide vajadustele