fbpx

C-koodi edastamine kullerile/kullerfirmale

Vaata, kuidas tellida kaupu C-box pakikappi juhul, kui unustasid C-koodi koos tarneandmetega e-poele edastada või ei teadnud kauba tellimise hetkel selle täpset saabumisaega.

Mida saab C-box pakikappi tellida?

Universaalne pakikapp koduuksel, kuhu saavad kaupu tuua kõik kullerid ja teenuspakkujad – kõlab hästi? Mida aga C-box pakikappi tellida saab ning kas esineb mingisuguseid piiranguid?

Miks ja kellele on C-box pakikapid kasulikud?

Ahoi! Ikka meie, revolutsiooniliste pakikappide pere. Ise nii veendunud, et oleme revolutsioonilised, aga ometi on tunne, et peame siiski oma eksistentsi selgitama. Et mis on meie elu mõte, siin ühiskonnas ja suur plaan selles elus. Olgu siis siia nüüdseks ja alatiseks kirja pandud, kellele me päriselt kasulikud oleme.

7 olukorda Sinu elus, kus C-box Sind päästab ehk miks vajad C-boxi oma koduuksele?

1. On reede. Saad hommikul sõnumi, et kauaoodatud pakk naise kingitusega saabub täna. Nojah, õnneks on niikuinii kodune päev. Kl 11:20 lähed 15 minutiks poodi, sest tõenäosus, et pakk saabub just selle veerandtunni sees, on kaduvväike. Siiski mitte olematu, sest kl 11:27 helistab kärsitu kuller, kes soovib paki üle anda nüüd ja praegu.

Saame tuttavaks: C-box pakikappide perekond

Tere! Siin C-box. Eesti esimene reguleeritava temperatuuriga kodulähedaste pakikappide perekond. Praegu oleme end sisse seadnud mõne üksiku kodu ja hoone uksel, mille asukohad leiad siit.