fbpx

Avaleht/Blogi/

Miks ja kellele on C-box pakikapid kasulikud?

Ahoi! Ikka meie, revolutsiooniliste pakikappide pere. Ise nii veendunud, et oleme revolutsioonilised, aga ometi on tunne, et peame siiski oma eksistentsi selgitama. Et mis on meie elu mõte, eesmärk ühiskonnas ja suur plaan maailmas. Olgu siis siia nüüdseks ja alatiseks kirja pandud, kellele ja miks meie, C-box pakikapid, päriselt kasulikud oleme.

Sulle!

Sellest kirjutasime näiteks SIIN

Eeldus on muidugi see, et mõni meie pakikappide perekonna liige on end Sinu kodu ukse ette sisse seadnud (ära muretse, keegi meist kindlasti varsti ilmub välja – võid meid sel teemal veidi torkida!;))

Kaupmehele/teenuspakkujale

Kaupmees või teenuspakkuja saab oma tooted ja/või teenuse osutamiseks vajalikud seadmed Sulle mugavalt ja kontaktivabalt kohale toimetada või üle anda. Seejuures võib teenuspakkuja olla kindel, et kaubad ja muud seadeldised on C-box pakikappides turvaliselt hoitud. Me kaitseme neid kõrvaliste isikute eest ning poputame neid sobival hoiustamistemperatuuril. Kusjuures selleks ei pea kaupmees ega teenuspakkuja meiega eraldi tutvuma ega kokkuleppeid tegema – me oleme n-ö avatud lahendus, sõbrad kõigiga.

Kulleritele ja kullerfirmadele

Me säästame kullerite aega ja närve. Kuna me nii lahkelt ja abivalmilt 24/7 hoonete uste ees seisame, siis saab kuller paki kiirelt ja kontaktivabalt üle anda. See, millal Sina kodus viibid, ei puutu nüüd üldse kullerfirmasse ning nii kullerid kui Sina saavad oma päevad sisustada põnevamate kohtingutega. Lisaks ei pea kuller Sinu kortermajas ja selle treppidel orienteerumist ega mägironimist harrastama. Ta ei pea isegi parkimiskohta Sinu maja ümbruses otsima, sest kõigi C-box perekonna pakikappide juurde saab minutiks ikka auto peatada.

Noh, ja kui kulleritel pole vaja teha kohtinguid pakkide vastuvõtjatega, siis saavad nad oma veosõite nii aja kui marsruudi osas optimaalsemalt planeerida. Vältida tipptunde ja ummikuid, tegutseda kas või öösel ning toimetada sama piirkonna pakid korraga kohale.

Keskkonnale

Iga auto on koormus meie keskkonnale. Eriti selline auto, mis linna peal päev läbi ringi sõidab ning ummikutes istub. Kui kullerfirmade autod linnaliikluses vähem aega veedavad ning pääsevad tipptundidest, vähendame me oluliselt igapäevases linnaliikluses tekkivate heitgaaside hulka! See on suur võit keskkonnale!

Et siis C-box – kasulik Sulle, kulleritele, teenuspakkujaile ning keskkonnale. Kõlab nagu elu mõte küll või mis?;)

Liitu C-box'i uudiskirjaga, et olla kursis olulisemate arengutega meie kapivõrgustikus!

C-box OÜ

info@c-box.eu