fbpx

Avaleht/Blogi/

Mida saab C-box pakikappi tellida?

Universaalne pakikapp koduuksel, kuhu saavad kaupu tuua kõik kullerid ja teenuspakkujad – kõlab hästi? Mida aga C-box pakikappi tellida saab ning kas esineb mingisuguseid piiranguid? Milline on C-box pakikappide mahutavus? Kui turvaline on C-box nutikapp? Miks on C-box’i mugav toiduaineid tellida? Milliseid tarbekaupu soovitame C-box’i tellida? Uuri vastuseid altpoolt.

Kas C-box pakikapi kasutamisel on piiranguid?

C-box’i on mugav tellida kõiki kaupu, mida saab kulleriga kodu juurde tellida. C-box pakikappi saab oma kauba kättesaamiseks, tagastamiseks või üleandmiseks kasutada igaüks, kes on broneerinud endale C-box kapi. Sinu broneeritud nutikappi saab kaupa panna (või võtta) see e-pood/kuller/eraisik, kellele oled edastanud kapi broneerimisel saadud C-koodi kapiukse avamiseks.

Seetõttu saab C-box pakikappi panna kõike, mida e-poed ja muud kaubavahetuspunktid pakuvad. Kui Sul on õigus kaupa osta, on Sul õigus seda ka vastu võtta. Kui võid kaupa müüa, võid selle üleandmiseks kasutada C-box pakikappi. Jälgi vaid, et Sinu kaup vastaks broneeritud kapi mahutavusele.

C-box pakikapi mahutavus

Kõik tänased C-box pakikapid on sarnased tuntuimate kullerfirmade L-suuruses kappidele.

Mõõtmed: sügavus 60 cm, laius 50 cm, kõrgus 38cm.

Selline kapp mahutab kenasti vähemalt 3 toidukotti, kasti joogipudeleid või muu sarnastes mõõtmetes saadetise.

Mõne C-box pakikapi puhul on võimalik tarbekaupade hoiustamiseks valida ka väiksemaid kappe – nende suurused on väljatoodud C-box’i veebiäpis.

Mida teha, kui minu kaup ei mahu ühte C-box pakikappi?

Kui Sinu tellimus ei mahu ühte pakikappi, kuid on mitmeosaline (nt 5 toidukotti), siis on Sul võimalik broneerida oma kaupade jaoks mitu pakikappi. Sellisel juhul edastad kauba saatjale/saajale lihtsalt kaks C-koodi.

Kui Sinu kauba ühe osa mõõtmed ületavad pakikapi mõõtmeid (nt põrandahari), pead seekord siiski ise oma kodus kauba vastu võtma või üle andma. Õnneks ei pea Sa üldjuhul aga oma kaubavahetuse peale ise aega kulutama, sest enamik kaupu mahub C-box nutikappi kenasti ära.

Missuguseid tarbekaupu on eriti mugav ja kasulik C-box’i tellida?

Kuna C-box’i jõuavad kaubad „kuller koju“ meetodil, on C-box kappidesse eriti mugav tellida selliseid kaupu, mille puhul pakub e-pood tasuta või soodsat kojukandevõimalust. Väiksemates e-poodides kipub tänasel päeval odavam olevat kaupa tellida kaubanduskeskuste lähedastesse suurtesse pakikappidesse. Seevastu suuremad ja/või välismaised e-poed pakuvad alati või sageli kauba kojukandevõimalust. C-box pakikappi kasutades saad oma kaubad koduukselt kätte ilma kullerit ootamata!

Kindlasti tasub C-box’i kasutada ka temperatuuritundlike tarbekaupade kontaktivabaks vastuvõtmiseks ja üleandmiseks (nt meigitooted, seebid, ravimid jmt). C-box on ainuke pakikapp Eestis, mis suudab tänu termoisolatsioonile ja reguleeritavale sisetemperatuurile tagada ka tundlike tarbekaupade hoiustamiseks vajaliku temperatuuri.

Miks on C-box’i mugav kasutada toiduainete tellimiseks?

Eesti suuremad e-toidupoed pakuvad väga soodsaid kojukandevõimalusi, et saaksid igapäevaselt hoida aega kokku poes käimise arvelt. Küll aga on tihti keeruline ennustada, mis ajal Sa täpselt kodus oma toidukaupu vastu võtma oled valmis. Sageli on varahommikused ja õhtused tarneajad ka täis. Siis on mugav tellida oma kaubad C-box’i reguleeritava sisetemperatuuriga pakikappi.

Temperatuurirežiimis cold on C-box pakikapp täpselt sama külm nagu Sinu kodune külmkapp (+5C) ning hoiab turvaliselt Sinu kaupu kojujõudmiseni. Temperatuurirežiimile warm (+40C) broneerida oma pakikapi aga siis, kui soovid vastu võtta/üle anda valmistoitu.

Kui turvaline on C-box pakikapp?

C-box pakikapile saab selle broneeringuperioodi vältel ligi ainult inimene, kellel on kapi avamiseks vajalik C-kood. St Sina ja inimene, kellele oled andnud oma kapi broneerimisel saadud C-koodi.

Kõik C-koodid on ühekordsed. Kui C-koodi on ühe korra kasutatud, siis sama koodi alusel uuesti kapile ligi ei saa. Nt, kui kuller pani kaubad kappi koodiga 34345, siis sama koodiga ei saa sellele ligi enam ei Sina, kuller ega ka ükski kolmas isik. Ka kaupade väljavõtmiseks mõeldud koodiga, saab pakikappi avada vaid korra.

Liitu C-box'i uudiskirjaga, et olla kursis olulisemate arengutega meie kapivõrgustikus!

C-box OÜ

info@c-box.eu