fbpx

Avaleht/Blogi/

Saame tuttavaks: C-box pakikappide perekond

Tere! Siin C-box. Eesti esimene reguleeritava temperatuuriga kodulähedaste pakikappide perekond. Praegu oleme end sisse seadnud mõne üksiku kodu ja hoone uksel, mille asukohad leiad siit. Meie mission on lihtne ja aus – aitame oma pererahval veebioste vastu võtta. Seejuures pole meie jaoks üldse oluline, kust neid veebioste tehakse – meie võtame pererahva tellitud kaubad vastu absoluutselt kõigilt. Me oleme universaalsed ja kullerfirmadest või teenuspakkujatest sõltumatud.

Meiega suhtlemiseks pole vaja muud kui töötavat nutiseadet. Annad teada, et tahad oma kauba meie juurde tellida ning edastad oma kullerile või teenuspakkujale meie poolt saadetud C-koodi kapi avamiseks. Iga meie juurde saabunud pakikest hoiame valvsalt sobival temperatuuril ning kaitseme seda võõraste silma- ja kätepaaride eest. Ja seda täpselt nii kaua, kuni pererahvas soovib ja vajab. Mõni pakiomanik on kohal juba paari tunni pärast, teine jõuab alles järgmisel õhtul. Aga toidukaubad on ikka värsked, õlu külm ja lõunal saabunud pirukakorv soe.

Kui kaup saabub, teavitame sellest muidugi kohe kauba tellinud pererahvast. Ühtlasi varustame paki omaniku ka uue koodiga, mille abil ta kauba turvaliselt kätte saab. Ega me siis igaühele kaupa välja ei anna. Ise mõtleme siin, et teeme väikest revolutsiooni. Me anname oma kasutajatele vabadust hoides kokku nende aega, mis muidu kuluks kullerite ootamisele. Kullerid päästame aga pakiomanike ootamisest, otsimisest ja tagaajamisest. Selle tulemusel saavad pakid linna vahel liikuda kiiremini ja väljaspool tipptundi. Jah, meie oleme üheaegselt abiks nii ülemaailmsele logistikavõrgustikule kui ka keskkonnale. Mõlemale korraga.

Seejuures oleme ise energiasäästlikud ja tagasihoidlikud. Oleme nagu truud koerad teie ukse ees, kuid me ei haugu saabujate peale ning võtame kõik saadetised enda hoole alla. Mõne üksiku euro küsime vaid sellelt, kes kapi oma kauba jaoks broneerib. Ja elektrit kasutame vaid siis, kui kapp on päriselt broneeritud ning sobivale temperatuurile seadistatud.

Ilmselt pole vaja mainidagi, et varsti saab meid olema palju. Me oleme kindlad, et meist on palju abi ning me tahame aidata suurt hulka perekondi, kes kasutavad veebikaubanduse hüvesid. Ilmselt saavad meie peamisteks kasutajateks kortermajade elanikud ning erinevate ärihoonete asunikud. Aga hea meelega tuleme rõõmustama ka mõne eramaja elanikke. Arutame, räägime ning leiame üheskoos võimalused.

Liitu C-box'i uudiskirjaga, et olla kursis olulisemate arengutega meie kapivõrgustikus!

C-box OÜ

info@c-box.eu