fbpx

Tuleb tuttav ette?

Ämma kingitust toov kuller helistab sulle närviliselt kolm korda järjest. Sul on koosolek ja oled sunnitud telefonivärina kolm korda kinni panema. Kaup jääb kätte saamata.
Kuller helistab uksekella just siis, kui oled oma pere pesamuna unele suigutanud. Ja väsinud beebi ärkab taas.
Jõuad pärast väsitavat tööpäeva koju alles kl 22, kuid toidupoe kuller on selleks ajaks tegevuse lõpetanud ning ka Su lemmik take-away restoran köögi sulgenud.

Eramaja C-box lahendab need delikaatsed olukorrad. Las C-box ootab sinu kaupa ja võtab selle viisakalt vastu

Eramaja C-box on kontrollitava sisetemperatuuriga, niiet saad selle seadistada ootama nii oma toidukaupasid, lemmikpizzat kui riidekaupu.

 

C-box on Sinu sõbralik portjee ka siis, kui soovid mõne kauba kellelegi äraviimiseks jätta, olgu see siis naabrimees, klient või kuller. C-box võib olla ka Sinu tagavara külmkapp juhuks, kui tulemas on suurem aiapidu ja pole kuhugi õllesid külma panna.

Info

C-Boxi paigaldamiseks on vaja vaid 220V elektritoidet.

Kõige mugavam on C-box integreerida oma koduvärava sisse. Korraldame selle Sinu eest ära olenemata sellest, kas Su koduaed on laudisest, metallist või kivist. Veame ka vajalikud elektrikaablid. Vajadusel leiame C-box pakikapi paigutamiseks Sinu eramaja ette muidugi ka mõne muu lahenduse.

Keskmine hind

Sa saad valida, kas ostad C-boxi välja (koos paigaldusega) või sõlmid kuumaksetega kasutuslepingu. C-box üksikkapi keskmine hind selle väljaostul on 2800€ ning igakuine liisingutasu 30-40€.