fbpx

Kinnisvara arendajale

C-box pakikapp teeb Sinu arendusest nutimaja ja tõstab selle atraktiivsust!

C-boxi reguleeritava sisetemperatuuriga, universaalsete kasutusvõimalustega pakikapid on lähituleviku “must have” standard. Majaelanik kasutab pakikappi ostudeks toidu- ja veebipoodidest, kaupade tagastamiseks ning isegi taara poodi saatmiseks. Samuti saab kappi kasutada võtmete üleandmiseks korteri rentimisel või teenuste osutamiseks majaelanikele. Näiteks saab teenuseosutaja rentida majaelanikele selle kaudu keemilise puhastuse seadmeid jmt.

Kinnisvara-arendaja võib pakikapi kortermaja jaoks ise välja osta või tellida paigalduse C-boxi kulul. Olenevalt valikust, tuleb korterielanikel kapi kasutamise eest hiljem maksta. Võta meiega ühendust ja leiame sobivaima lahenduse.

Kortermaja puhul saab C-boxi paigaldada välisukse ette õue või siis välisukse taha fuajeesse. Viimane variant on turvalisem ja kasutajasõbralikum, kuid eeldab fonoluku sünkroniseerimist pakikapi tarkvaraga, et õigustatud isikud (kullerid) kapile ligi pääseksid.

C-box pakub “Monolocker” temperatuurikontrolliga lahendusi ka eramajadele. Eramaja kapi parim asukoht on integreeritud lahendus koduvärava kõrval. Aitame Teil arendusfaasis majale leida C-boxi jaoks parima asukoha.

Kõik, mida vajame, on elektrivarustus. Side pakikapiga toimib mobiilselt.

Hind

C-boxi hind sõltub Sinu kortermaja elanike vajadustest.

Kobarkapi hind kujuneb vastavalt selle suurusele, kappidest koosnevate püstakute tüübile(reguleeritav või reguleerimata sisetemperatuur) ning kasutamiskorrale:

Tasu kasutuskorra eest

Kui C-box paigaldab pakikapi teie kortermaja ette oma kuludega, on tasu kasutuskorra eest keskmiselt 1,5-2€ pakiukse kohta ööpäevas.

Hind varieerub vastavalt kapi tüübile ja hoiuperioodi pikkusele.

Kapi väljaost

Hind universaalse pakikapi väljaostuks on keskmiseltt 1550€ pakiukse kohta. Nt kaheksa kapiuksega kobarkapi keskmine väljaostu hind on 8*1550€=12 400€. Hind varieerub vastavalt kappidest koosnevate püstakute tüübile ning muudele võimalikele erilahendustele.